www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Оневинени дуписари


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Оневинени дуписари
Eлтимир
Публикувано на: 13.4.2009, 19:52
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не че не си го знаем. Дуписарите всички до един са невинни като девиците от публичен дом. Ама не е зле да го припомним. Първо официалната новина:

"Заради липса на престъпление Окръжна прокуратура – Разград е прекратила досъдебното производство срещу зам.-председателя на областната структура на ДПС-Разград Хамза Чакър. Това съобщиха от пресцентъра на институцията.
Хамза Чакър бе разследван за злоупотреби с европари. При образуването на производството през септември миналата година държавното обвинение смяташе, че агробизнесменът от Кубрат е кандидатствал с пет проекта по САПАРД за близо два милиона лева чрез три фирми, като едни и същи ниви са прехвърляни на фирмата, с която се кандидатства. Назначена бе и експертиза дали техниката, купена с европари, е нова.
Прокурорското разследване завърши с решение производството срещу Хамза Чакър и неговия счетоводител Сюлейман Сеидов да бъде прекратено понеже деянията им не съставляват престъпление."

Нищо чудно. То и убийството на Ахмед Емин от съименника му Ахмед Доган не съставляваше престъпление. Туна беда в Дуна вилает, както се казва. Абе техната верица читашка, те скоро ще видят звезди по пладне, ама да не им казвам какво ще им се случи. Че току-виж се предпазили, а аз точно това не искам.


--------------------
PM
Top
kaliman
Публикувано на: 26.4.2009, 22:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 78
Участник # 1 010
Дата на регистрация: 17-June 07



За некакви си 2 000 000 лева,прокурорите да тормозят невинните
душици.Как не се срамуват,тези прокури от тази си постъпка.


--------------------
?? ??? ?????????? ????????,? ?? ???? ?????? ?????????.
PM
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 27.4.2009, 15:45
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Обикновено в България събитията се представят точно по Оруел - всичко е наопаки.
Резаците-депесари са невинни.

Ето един разказ поместен в Нюза на човек от компанията на убиеца на двете заклани момчета.
Каква е истината - в България почти е невъзможно да стане ясно. Но това е едната страна. Такава, каквато медиите не я показват.

QUOTE
Аз съм едно от момчетата които се опитват да опишат като престъпници...

От форума

Размер на шрифта: a a a

След като публикувахме разказа на приятелите от компанията на убитите Васил и Кирил за фаталната нощ, сега пускаме историята и на човек от компанията на обвинения за убийството Илиян.
Но докато младежите, били заедно с Кирил и Васил, дойдоха в редакцията, за да опишат случилото се, долният текст е анонимен, взет от форума, за което не гарантираме за източника му

Текстът е без редакция, само е прекаран през кирилизатор, тъй като беше на латиница. News.bg са добавили само редакторски уточнения за имена и събития

Аз съм едно от момчетата които се опитват да опишат като престъпници. Ще започна с това че много съжелявам за момчетата (убитите Кирил и Васил, б.р.) никога никoй от нас не е имал това в предвид.

Когато мислите за Илиян не си представяйте някои способен да направи това в каквато и да е друга ситуация (в момента е на успокоителни). Който иска да знае историята ДАНО да покажат камерите да видите какво стана.

Пича (Кирил, който е ранен и в момента е във ВМА, б.р.) наистина каза наздраве с чашата към компанията си не към нас. Нас ни каза да не говорим английски (защото в компанията имаше чужденци) в България.

Да приемем че историята ви се описва на факта че се надявате да няма звук на камерите и да не се знае какво е казал. Но ще се види как отива към компанията си на отсрещния тротоар ... и като го отминавахме се върна да се заяжда. Щом е вода ненапита ЗАЩО СЕ ВЪРНА ... момчета аз съм 65 кг с мокри дрехи 1 глава под него?!

Защо докато наще момичета ме държаха и му казаха да се махне .... защо като неговата приятелка го помоли да се махне не се махна. Защо посегна да ме удари, защо в опита си удари момиче !?

Знаете че има камери!

Защо ми строши чаша в главата без да съм го докоснал ... защо ме души ? защо дойдоха другите момчета към нас докато моите приятелки ме дърпаха да си отидем ... защо разбихте чаша в лицето на Илиян без да ви говори дори. Защо имахте чаши на улицата. Защо ?! питам ?! Нали има спортист, в чашите течноста беше прозрачна - уискито не е. Разберете се първо какво сте пили и колко. Спомнете си хубаво и след това скалъпвайте история. От сътресението на мозъка което ми докарахте и кръвта която ми изтече не знам дори колко сте ме били. Знаете ли спомням си как останах да търся момичетата ни които бяха в абсолютен шок.

Ще ви кажа едно. Тоя дето се прави на бияч и ми строши чашата в главата е жив ... на неговата съвест трябва да му тежат приятелите му. Моя приятел не искаше да му тежа на неговата че е гледал как няколко момчета ме бият с разбита глава ... Днес можеше моите родители да ме оплакват. Дори не ми се мисли. Разбирам родителите на момчетата но се надявам като някои прочете написаното от мен да усмисли какво е станало.

И BTW същия ден сам отидох в полицията и казах какво е станало. А по въпроса с камерите ... никoй нищо не ни е казвал за камери не знаехме че сме снимани И НЕ ОТИДОХМЕ В ПОЛИЦИЯТА ЗА ТОВА ... ОТИДОХМЕ ЗАЩОТО Е РЕДНО.

BTW РЕДНО Е И ДА НЕ СЕ ЛЪЖЕ. НЕ МИСЛЕТЕ ЧЕ ЛЪЖЕЙКИ ЩЕ ПОСТИГНЕТЕ НЕЩО. ДАНО ИСТИНАТА ДА ПОБЕДИ. И ПОМНЕТЕ НЕ САМО НИЕ СМЕ НА КАМЕРИТЕ. И ДАНО ДА ИМА ПОВЕЧЕ ЗАПИСИ ЗА ДА СЕ ВИДИ КАКВО Е САМОЗАЩИТА И КАКВО Е НАПАДЕНИЕ !


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020